Praca

/Praca
Praca 2017-08-30T11:14:57+00:00

Formularz rekrutacyjny

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon (wymagane)

Adres zamieszkania

Wykształcenie (wymagane)

Aplikacja na stanowisko (wymagane)

Inne stanowisko (opisz)

Prawojazdy (zaznacz)
taknie

Kategoria (zaznacz)
BCB+E

Prześlij plik z CV

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami).

Jeśli jesteś zainteresowany pracą w naszej firmie, skorzystaj z formularza rekrutacyjnego.

Aktualnie poszukujemy osób na następujące stanowiska:

miejsce pracy: Cała Polska

Wymagania:
• wykształcenie w zawodzie elektryka,
• min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku – doświadczenie w sieciach zewnętrznych (warunek konieczny),
• gotowość do odbywania częstych podróży służbowych (warunek konieczny),
• uprawnienia SEP do 1 kV,
• umiejętność czytania planów elektrycznych i schematów,
• prawo jazdy kat. B (mile widziane),
• efektywna praca w zespole,
• rzetelność i przestrzeganie terminów wykonywania zadań,
• elastyczność i szybkie przyswajanie nowych umiejętności,

Obowiązki:
• wykonywanie przemysłowych instalacji elektrycznych w obiektach zlokalizowanych głównie na terenie Polski,
• podpinanie TRAFOSTACJI średniego napięcia,
• wykonywanie pomiarów sieci,
• przeprowadzanie kontroli końcowej instalacji elektrycznych,

Oferujemy:
• stałą pracę na terenie całego kraju,
• atrakcyjne zarobki,
• zakwaterowanie i transport
• praktyczną wiedzę na temat najnowszych technologii

Wymagania:
• zaświadczenie o niekaralności
• praca na budowie przy montażu paneli solarnych
• minimum 2 lata doświadczenia  montażach fotowoltaiki
• praca zespołowa (z elektrykami)
• odpowiedzialność za powierzony sprzęt

Oferujemy:
• pracę na terenie całej Polski,
• zapewnione zakwaterowanie i transport,

nie jest wymagane – wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie

Wymagania:
• chęć uczenia się nowych technologii
• kultura osobista i odpowiedzialność za powierzony sprzęt
• sumienność, precyzja i skrupulatność

Oferujemy:
• pełne przeszkolenie techniczne